logoing-logo
سفارش تلفنی : 02133997311 02133998311

قوانین و شرایط استفاده

شرایط و قوانین استفاده از فروشگاه آنلاین لاله زار مال

کاربر محترم لطفا موارد زیر را جهت آگاهی از شرایط و قوانین استفاده از فروشگاه آنلاین لاله زار مال با دقت مطالعه فرمایید .

عضویت دروب سایت لاله زار مال به منزله پذیرفتن تمامی شرایط و قوانین حاکم بر موجود در وب سایت می باشد .که این قوانین طبعا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک وقوانین حمایت ازحقوق مصرف کننده است .

 

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است و به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات لاله زار مال  اقدام کند.

همچنین از آنجا که لاله زار مال  یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

 

قوانین مربوط به تبادل اطلاعات شخصی با وب سایت

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات لاله زار مال  استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به لاله زار مال  ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که لاله زار مال  به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است  و تمام مکاتبات  و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد لاله زار مال  برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

قوانین مربوط به مطالب محتوا واطلاعات وسایت

تمامی مطلب ،عکس ها ، لوگو ،محتوای درج شده واطلاعات مربوط به کالاها جز اموال لاله زار مال محسوب می شود واستفاده

ازتمامی مطالب موجود در وب سایت  بدون مجوز وبدون هماهنگی لاله زار مال پیگرد قانونی دارد.

 

تنها مرجع رسمی مورد تایید برای ارتباط با مشتریان پایگاه رسمی این وب سایت است .

ما با هیچ روشی دیگری جز ارسال نامه از طریق آدرس های رسمی و تایید شده درسایت با شما تماس نمی‌گیریم .

ساعت کاری شرکت

 شما کاربر گرامی می توانید تمامی 24ساعت در هفته حتی ایام تعطیل از امکانات وب سایت بهره مند شوید وحتی سفارش خرید خود را ثبت کنید اما رسیدگی به امور مشتریان گرامی وپیگیری شما وارسال کالا برایتان درایام هفته از شنبه تا چهارشنبه ازساعت 8صبح لغایت 18بعدازظهر وپنج شنبه ها از ساعت 8صبح لغایت 15بعدازظهر می باشد .

به دلیل ارج نهادن به حقوق شما مصرف کننده عزیز در صورتی که برای ارسال کالا و پیگیری آن عجله دارید یا در ساعاتی غیر از ساعات کاری مذکور در بالا نیاز به دریافت کالا خود دارید کافیست با شماره تماس  ---------- و یا تلفن همراه ---------- تماس حاصل فرمایید .

لاله زار مال این اختیار را در خدمت شما قرار داده است تا در موارد استثناء و ضروری کالای خود را درزمانی که در بازه‌ی زمانی  لاله زار مال نیست، دریافت نمایید

در صورت بروز هر گونه خطا نسبت به درج قیمت  و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت لاله زار مال ،  حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای لاله زار مال  محفوظ است. لاله زار مال  در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت لاله زار مال  می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

ثبت سفارش

کاربران محترم باید دردرج مشخصات خود ادرس/ایمیل /تلفن درهنگام خرید ثبت سفارش دقت کافی ولازم رابه عمل آورد .

بدیهی است تبعات درج اشتباه مشخصات به عهده خود کاربر می باشد ودرصورتی که همکاران ما در لاله زار مال موفق به پیدا کردن مشخصات نشوند سفارش به صورت اتوماتیک حذف خواهد شد. 

پس ازثبت سفارش ودرج نمودن مشخصات جهت خرید کالا لاله زار مال فاکتور فروش محصول شما راصادرمی کند که در این فاکتور مشخصات خریدار-زمان خرید – مبلغ فاکتور درج شده است .

فاکتور صادر شده درزمان تحویل کالا به مشتری ارائه داده میشود محصولات لاله زار مال تماما دارای 2سال ضمانت رسمی شرکت شکوفا الکتریک سرویس می باشد . وبرای استفاده از گارانتی وجود فاکتور فروش الزامی میباشد.

به همین دلیل لاله زار مال پیشنهاد میکند که در حفظ و نگهداری فاکتور فروش لاله زار مال کوشا باشید .

 

ارسال کالا

پس از ثبت سفارش وصدور فاکتور واحد ارسال کالای لاله زار مال موظف است تا در اسرع وقت وکوتاهترین زمان ممکن کالا را به دست شما برساند .

همان طور که درقوانین هم اشاره شد ارسال کالا به صورت عادی درایام هفته ازشنبه تا چهارشنبه از ساعت 8صبح لغایت 18بعدازظهر وپنج شنبه ها از ساعت 8صبح لغایت 15بعدازظهر صورت می پذیرد ودرموارد استثناء باهماهنگی تمامی ساعات هفته جهت ارسال کالا درخدمت شما مشتریان عزیز خواهیم بود .

واحد ارسال کالا لاله زار مال همواره تلاش می کند تا کالای بدون عیب ونقص را به دست مصرف کنندگان برساند ومصرف کننده نیز موظف است تا کالا از نظر ظاهری از مسئول واحد ارسال کالا تحویل گیرد ورسیدی به منزله ی تایید برصحت ظاهری ودریافت کالا توسط مصرف کننده به مسئول واحد ارسال داده شود .

بدیهی است تبعات ناشی از دریافت کالا نقص دار وتسلیم رسید صحت وسلامت توسط مصرف کننده به عهده وی میباشد.

درصورتی که کالای ارسال شده دارای عیب ونقص ظاهری باشد لاله زار مال این اختیار را برای مصرف کننده قرار میدهد تا رسید صحت کالا را امضاء نکرده و مسئول واحد ارسال می بایست در اسرع وقت بدون پرداخت هیچ هزینه ی توسط مشتری ، مبادرت به تعویض کالا ورزد واقدامات لازم را انجام دهد. 

 

ضمانت 7روزه برگشت کالا

در راستای احترام به حقوق مصرف کننده فییلپس لند در موارد خاص اقدام به برگشت یاتعویض کالا می نمایید.

شرایط 7روزه برگشت کالا بدین صورت است که اگر مصرف کننده کالای خود را از مسئول واحد ارسال کالا دریافت کرده باشد و صحت ظاهری آن نیز تایید باشد در صورت وجود ایراد فنی مانند کارنکردن دستگاه قبل از استفاده می تواند باهماهنگی لاله زار مال تا 7روز پس از زمان خرید کالا راجهت برگشت یا تعویض، عودت دهد .

درصورتی که ایراد فنی پس از استفاده از کالا رخ دهد کالا قابل برگشت نبود دراین صورت مصرف کننده باید از شرایط 2ساله گارانتی استفاده نماید.

دقت داشته باشد که برای استفاده از تضمین تعویض لاله زار مال کالا باید به خوبی بسته بندی شده باشد و تمامی لوازم آن به همراه فاکتور ارسال شود برای اطلاعات بیشتر جهت ضمانت 7روزه می‌توانید به صفحه اصلی سایت ،بخش مربوطه مراجعه فرمایید.

لطفا شماره تلفن خود را وارد کنید
و ما به زودی با شما تماس می گیریم