logoing-logo
سفارش تلفنی : 02133997311 02133998311

شیوه پرداخت

شیوه پرداخت
همان طور که درشرایط و قوانین سایت گفته شده است  جهت خرید از لاله زار مال باید به عضویت آن درآیید.پس ازانتخاب محصولات و افزون آنها به سبدخرید جهت تکمیل فرآیند خرید باید برروی گزینه سبد خرید کلیلک کنیم .پی از کیلیک صفحه ای باز می شود که شما در آن صفحه می توانید محصولات انتخابی خود را برای بار آخر بررسی کنید . بعداز انتخاب گزینه "خرید خود رانهایی کنید "وارد بخش پرداخت می شوید لاله زار مال 3روش مختلف را برای پرداخت مبلغ فاکتور تععیین کرده است .
ثبت فیش بانکی :

درصورتی که کاربر جهت پرداخت از طریق بانک اقدام نماید باید مشخصات فیش واریزی خود را دراین قسمت ثبت کند که شامل: شماره فیش یا کد رهگیری /تاریخ پرداخت /نام پرداخت کننده می باشد . که شماره حساب های که کاربر می تواند پرداخت بانکی خود را جهت آن حسابها انجام دهد دربخش شماره حسابهای لاله زار مال ذکر شده است .

کارت به کارت :

کاربر می تواند مبلغ فاکتور را به شماره کارتها در وب سایت لاله زار مال معرف شده است از طریق کارت بانکی خود کارت به کارت نمایید دراین صورت نیز باید مشخصات رسید کارت به کارت که شامل :شماره رهگیری /تاریخ انجام کارت به کارت ونام انتقال دهنده رادرقسمت پرداخت توسط کارت به کارت ثبت نمایید .

پرداخت آنلاین :

کاربرانی که رمز دوم کارت خود و کد اعتبار سنجی وتاریخ انقضا کارت خود را به همراه دارند می توانند ازاین بخش استفاده کنند آسان ترین راه پرداخت برای کاربر پرداخت آنلاین میباشد .با انتخاب روش پرداخت آنلاین کاربر به درگاه پرداخت متصل می شود وبا ورود اطلاعات کارت خود مبلغ فاکتور را پرداخت می نمایید.

لطفا شماره تلفن خود را وارد کنید
و ما به زودی با شما تماس می گیریم