سفارش تلفنی : 02133997311 02133998311

تاریخچه آیفون تصویری

تاریخچه آیفون تصویری

تاریخچه آیفون های تصویری
در دوران های کهن تکنولوژی و سیستمهای بروزی که در این زمان و دوران وجود دارد در آن زمان ها به اینطور نبوده و دنیا پیشرفتی در تکنولوژی نداشت ، شرایط های زندگی مانند زندگی امروزه نبود و مردم کاملا ساده زندگی میکردند ، حتی شما هم نیز این موضوع را بخاطر دارین که در زمان های قدیم زنگ در خانه که به صدا در میامد به هیچ عنوان شخصی که زنگ در را میزند قابل شناسایی نبوده و ما نمیتوانستیم درست و صحیح تشخیص مزاحم یا مراحم بودن طرف را داشته باشیم . بعد از گذشت چندین سال و با پیشرفت تکنولوژی که کاملا تغییرات بسیار زیادی را در زندگی مردم انجام داد به مرور زمان این مشکلاتی که به وجود آمده کمتر شده و در بازکن های بسیار معمولی و ابتدایی وارد کشور ایران شد .
هنگامی که این آیفون های تصویری ابتدایی وارد ایران شد زمان هایی قبل از انقلاب بود که در آن زمان های دور آیفون های تصویری با نام های اف اف مشهور بود بعد از این آیفون ها ، آیفون هایی با برند ژاپنی به بازار ایران آمد ، آیفون تصویری از آن زمانی که وارد شد مشهورترین برند در این صنعت در بازار ایران شد .

به تدریج و بعد از گذشت زمان درباز کن های تصویری و صوتی در طول زمان و در طی دودهه در بین تمامی مردم شهرت زیادی یافت و مردم استقبال ویژه ای از این محصول به جا آوردند. اما با گذشت این زمان ها و بالا رفتن قیمت های چشمگیر آیفون تصویری های ژاپنی متقاضیان رفته رفته کمتر شدند و برند کوکام از کشور جنوبی جای آیفون تصویری ژاپنی را در ایران گرفت .

بعد از گذشت سالیان در این زمانی که وجود دارد مردم بیشتر از درب بازکن های صوتی از دربازکن های تصویری استقبال میکنند . آیفون تصویری کوکام توسط طراحان و مهندسین کره جنوبی در سال 1968 تاسیس شد و بعد از گذشت زمان بسیار کوتاهی به تبدیل به بهترین آیفون تصویری در جهان و اولین صادرکننده آیفون تصویری در کره جنوبی تبدیل شد .

این شرکت کوکام نیز حتی در این تایم از زمان محصولات آیفون تصویری خود را به 115 کشور در دنیا صادر میکنم و یک برند جهانی را ازآن خود کرده است و بهترین و بزرگترین تولید کننده و صادر کننده در جهان شناخته شده است .
این شرکت کوکام درواقع طراحی و تولید آیفون های خود را گسترش داد و تصویرهای سیاه و سفید و نمایشگرهای کوچک با کیفیت بسیار بالا را عرضه کرد تا در دنیا معروف شد . رفته رفته در بین برند های مختلف در کره  و جهان ایران شروع به تولید و طراحی آیفون های تصویری خاص با کیفیت بالا و ویژه ای کرد که آیفون های تصویری تکنما را با تولید داخلی خود یکی از بهترین برندهای ایرانی در بازارها عرضه نمود شرکت تکنما تولیداتی با کیفیت و قابلیت های بیشتر را روانه ی بازار می کند و با سابقه ای درخشان در حال فعالیت هستند .

دیدگاه شما